ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

8 września 2019 r. - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

W Sanktuarium Maryjnym w Gietrzwałdzie dzisiaj trwają doroczne, jubileuszowe uroczystości Maryjne w 142 rocznicę objawień Matki Bożej.

Zapraszamy na adorację i rozważanie Słowa Bożego w kaplicy Zwiastowania w najbliższą środę po Mszy św. o godz. 19:00

Uczniów klas 8 Szkół Podstawowych zapraszamy w czwartek o godz. 16:30 na spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu Bierzmowania w sali przy furcie klasztornej.

Spotkanie dla ministrantów a także chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami w sobotę o godz. 10.00 w sali przy furcie klasztornej, natomiast osoby chętne do śpiewania w scholii dziecięcej zapraszamy na próby w niedzielę o godz. 9:45. Msza św. dla dzieci w każdą niedzielę o godz. 11:00.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11;00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas III szkół podstawowych , które w tym roku mają przystąpić do I Komunii Św.

W przyszłą sobotę w liturgii obchodzić będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Z tej racji nasza Parafia uczestniczyć będzie w ogólnopolskiej akcji modlitewnej Polska pod Krzyżem. Nasze spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia a zakończy się Apelem Maryjnym o godz. 21:00. Szczegółowy program w gablotach w przedsionkach oraz na stronie internetowej.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek, środę i czwartek w godzinach od 16:00 do 17:30.

Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w minionym tygodniu, na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy za ofiary indywidualne na prace prowadzone przy bazylice.

Z naszej Rodziny Parafialnej do wieczności odszedł + Rafał Kukla z ul. Starowiślnej. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek Naszym drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy dobrej niedzieli, oraz Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Gietrzwałdzkiej na cały nowy tydzień.