ul. Bożego Ciała 26, 31-059 Kraków, tel. (+48) 12-430-59-95

Parafia Bożego Ciała w Krakowie

18 sierpnia 2019 r. - XX NIEDZIELA ZWYKŁA

z wiezyOGŁOSZENIA PARAFIALNE

W nadchodzącym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:

- we wtorek św. Bernarda, opata i doktora kościoła

- w środę wspomnienie św. Piusa X, papieża;

- w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

- w sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła

 

We wrześniu nasza parafia organizuje pielgrzymkę na uroczystości odpustowe w Gietrzwałdzie. Szczegółowe informację w gablotach w przedsionkach Bazyliki

Zapraszamy na koncert organowy oraz na prezentację na temat naszych organów w niedzielę 25 sierpnia po Mszy św. o godz. 16:00.

Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli, a nasi klerycy rozprowadzają nowy numer czasopisma kleryckiego Cor Unum. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na utrzymanie seminarium.

Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary otrzymywane na tacę oraz na wsparcie wszelkich dzieł prowadzonych przez naszą parafię. W przyszłą niedzielę comiesięczna zbiórka do puszek na pokrycie wkładu własnego parafii do dotacji na renowację Bazyliki.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Pan Bóg odwołał do siebie + Barbarę Chrząszcz z ul. Św. Wawrzyńca oraz Bogusława Gędźba z ul. Józefa. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy: miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.